Informació financera

Beneficis i pèrdues

P&L
audited
P&L
audited
P&L
audited
P&L
audited
P&L
audited
P&L
audited
P&L ACCOUNT (K€)201520162017201820192020
TOTAL REVENUE9,7787,8927,3957,8428,3078,434
INCOME FROM R+D ACTIVITIES5,2274,3164,1444,2725,2185,774
TRUSTEES FUNDING1,7101,4541,5052,0002,0002,120
GRANT ASSETS ASSIGNED2,7952,0981,7211,5521,044511
OTHER INCOME462424184529
TOTAL OPERATING EXPENSES6,9466,8055,8245,7366,7057,213
PERSONNEL EXPENSES4,3314,3603,9293,7434,3644,930
OTHER OPERATING EXPENSES2,6152,4451,8961,9932,3422,283
EBITDA2,8311,0871,5702,1061,6021,221
DEPRECIATION3,0532,2941,7731,6421,231786
EBIT-221-1,207-203464371435
FINANCIAL RESULT-446-419-375-343-3261,168.3
EXCEPTIONAL RESULT1,9231,705-0,59,5-10.2
PROFITS-6672961,127120551,594

Pressupost actual

CURRENT BUDGET (K€ )2021
TOTAL REVENUE9,358
INCOME FROM R+D ACTIVITIES 6,904
TRUSTEES FUNDING 2,120
GRANT ASSETS ASSIGNED 314
OTHER INCOME 20
TOTAL OPERATING EXPENSES8,599
PERSONNEL EXPENSES 5,689
OTHER OPERATING EXPENSES 2,910
EBITDA759
DEPRECIATION 455
EBIT304
FINANCIAL RESULTS-280
EXCEPTIONAL RESULT
PROFITS 24

Comptes anuals i informes d’auditoria

Inversions de capital

Informació actualitzada al juliol del 2021.